Consiliu pedagogic la Grădinița nr. 220 Ciorescu: jocul – activitatea de bază în dezvoltarea copilului!

Recent, în Grădinița de copii nr. 220 Ciorescu a fost desfășurat Consiliul pedagogic cu tema „Implementarea jocului în grădiniță ca activitate de bază în viața copiilor”. Au fost făcute totalurile controalelor tematice, prezentate note informative, comunicări la temă. S-a vorbit și despre evaluările finale ale copiilor din grupele pregătitoare.

701725755_2142376022970691_542132077709169059_n.jpg